1. 1997/1998 klasa IV a mgr Anna Motorniuk
    1. Bartkowska Monika
    2. Danielik Maciej
    3. Dowgier Grzegorz
    4. Drożdż Patryk
    5. Dudys Marta
    6. Gierakowska Katarzyna
    7. Jagieniak Paweł
    8. Kawalec Kamila
    9. Kowalska Marta
    10. Kowalski Emanuel
    11. Liberski Hubert
    12. Lorenc Tomasz
    13. Nowakowski Krzysztof
    14. Pasławska Kamila
    15. Ruszczak Rafał
    16. Rybka Mirosław
    17. Szmigiel Grażyna
    18. Szpruch Anna
    19. Szymczak Katarzyna
    20. Trojan Miłosz
    21. Urbańska Weronika
    22. Zakaszewski Rafał
    23. Zięba Marek
  2. 1997/1998 klasa IV b mgr inż.Teresa Ryba
    1. Darul Bolesław
    2. Furtak Monika
    3. Gałązka Iwona
    4. Jakubowski Waldemar
    5. Kołt Paweł
    6. Kołt Piotr
    7. Kras Edyta
    8. Kras Franciszek
    9. Marzec Laura
    10. Micał Paweł
    11. Peljak Anna
    12. Podgórski Przemysław
    13. Posiłek Edyta
    14. Pytel Mariola
    15. Sankowska Katarzyna
    16. Terlecka Monika
    17. Wawrzyniak Katarzyna
    18. Wierzbicka Katarzyna
    19. Żmuda Agnieszka
  3. 1998/1999 klasa IV a mgr Sławomir Drozd
    1. Borcz Marta
    2. Dydyna Krzysztof
    3. Gołuch Agnieszka
    4. Grabek Grzegorz
    5. Grabowski Krzysztof
    6. Jastrzębska Paulina
    7. Jurek Ewelina
    8. Kowalski Marcin
    9. Krawczyk Ewelina
    10. Kubalik Magdalena
    11. Kuderczak Marcin
    12. Kujawiński Dominik
    13. Kuruc Marek
    14. Lisiecka Marzena
    15. Łagos Robert
    16. Michalak Andrzej
    17. Murawski Wojciech
    18. Nowak Elwira
    19. Pankiewicz Agnieszka
    20. Popiołek Justyna
    21. Ramut Beata
    22. Smolińska Karolina
    23. Szekiełda Agnieszka
    24. Sznurowski Wojciech
    25. Tomaszewski Daniel
    26. Tupik Ewa
  4. 1998/1999 klasa IV b mgr Anna Motorniuk
    1. Bahrynowska Małgorzata
    2. Berbas Joanna
    3. Biel Patrycja
    4. Brzezicki Przemysław
    5. Brzozowska Anna
    6. Dominik Paweł
    7. Garkowska Magdalena
    8. Gryzło Ryszard
    9. Józefowicz Marzena
    10. Lewandowski Przemysław
    11. Leżaj Grzegorz
    12. Mróz Krzysztof
    13. Nowak Paulina
    14. Polanowska Marta
    15. Skrobek Marlena
    16. Sórówka Anna
    17. Stachowski Krzysztof
    18. Wejman Agnieszka
    19. Wierzbicka Kamila
    20. Wiśniewski Marcin
    21. Zagrodnik Anna
    22. Zielińska Dominika
    23. Zwolak Ewelina
  5. 1999/2000 klasa IV a mgr Janina Kijkowska
    1. Barycka Agata
    2. Bernacki Krzysztof
    3. Chmiel Justyna
    4. Hołdowicz Marta
    5. Kucmus Anita
    6. Kumidaj Celina
    7. Kuriata Bartosz
    8. Kuszyński Piotr
    9. Kuś Marta
    10. Rak Joanna
    11. Sęga Teresa
    12. Skorupska-Drobny Marlena
    13. Stęgłowska Elżbieta
    14. Szwedkowska Katarzyna
    15. Trybus Teofil
    16. Wilczyńska Katarzyna
    17. Wojciechowska Monika
    18. Woszczyńska Karolina
    19. Zakaszewska Joanna
    20. Zuba Karolina
  6. 1999/2000 klasa IV b mgr Joanna Graczyk
    1. Bahrynowska Agnieszka
    2. Bernacki Andrzej
    3. Burdka Anna
    4. Dwornik Katarzyna
    5. Gączaruk Łukasz
    6. Grzejdziak Urszula
    7. Kacperski Jacek
    8. Kluczyńska Dorota
    9. Komant Robert
    10. Kuczyńska Ewa
    11. Lagner Marta
    12. Prałat Anna
    13. Radzikowski Sławomir
    14. Ruszczak Monika
    15. Szymanek Joanna
    16. Waszczuk Grzegorz
    17. Zimna Anna
  7. 2000/2001 klasa IV a mgr inż. Teresa Kosztowniak
    1. Barabach Ewelina
    2. Baranowska Gabriela
    3. Bartoszyński Bartłomiej
    4. Bogdańska Aneta
    5. Boroda Natalia
    6. Borowiecki Paweł
    7. Jagodzińska Kinga
    8. Czarna Aleksandra
    9. Drzazga Paulina
    10. Kamińska Agnieszka
    11. Kawa Anna
    12. Kornaś Małgorzata
    13. Kubicka Kamila
    14. Kuriata Małgorzata
    15. Piotrowicz Anita
    16. Podgórska Ewa
    17. Rewucki Tomasz
    18. Soboń Piotr
    19. Stasiak Marta
    20. Trzebski Michał
    21. Wrzeszczyńka Adrianna
    22. Zakrzewska Sylwia
    23. Związkiewicz Ewa
  8. 2000/2001 klasa IV b mgr Lucyna Przylibska
    1. Brzeźna Kinga
    2. Chmielewska Marta
    3. Czajkowska-Zakrzewska Joanna
    4. Darul Izabela
    5. Karniej Grzegon
    6. Kowacka Monika
    7. Kromraj Kamila
    8. Kuriata Karolina
    9. Lech Justyna
    10. Lisiecka Anna
    11. Pawlik Marta
    12. Racławska Barbara
    13. Romanowska Karolina
    14. Rusin Barbara
    15. Sołtowska Anna
    16. Tarka Barbara
    17. Wnent Bartosz
  9. 2001/2002 klasa IV a mgr Monika Szima-Efimowicz
    1. Afanasjew Anna
    2. Banda Alicja
    3. Duniec Anna
    4. Furtak Joanna
    5. Gdela Agnieszka
    6. Jacheć Karolina
    7. Guzowski Dominik
    8. Jaszczur Magdalena
    9. Kasprzycka Marta
    10. Kordos Klaudiusz
    11. Kosatko Marta
    12. Kot Agnieszka
    13. Kubalik Agnieszka
    14. Kulig Teresa
    15. Łaskarzewski Michał
    16. Łukojć Wojciech
    17. Magnucki Wojciech
    18. Młocek Emil
    19. Ostrowska Małgorzata
    20. Porębska Ewelina
    21. Terpiłowska Magdalena
    22. Trzebski Michał
    23. Westwalewicz Ziemowit
    24. Wodnicki Tomasz
  10. 2001/2002 klasa IV b mgr Małgorzata Sobolewska-Grzywna
    1. Andrzejczuk Monika
    2. Bahrynowska Aneta
    3. Bahrynowska Anna
    4. Botuszan Anna
    5. Kosior Małgorzata
    6. Krawczyk Małgorzata
    7. Lachowicz Małgorzata
    8. Maziak Mateucz
    9. Moczulska Ewelina
    10. Mucha Justyna
    11. Ochocka Katarzyna
    12. Pachowicz Jan
    13. Pietrus Marcin
    14. Prałat Adrian
    15. Radecka Dominika
    16. Sawka Adam
    17. Sączawa Grzegorz
    18. Sączawa Michał
    19. Szafrańska Magdalena
    20. Szpruch Barbara
    21. Świdzińska Monika
    22. Terek Łukasz
    23. Tiuszkiewicz Marlena
    24. Wojtuń Rozalia
  11. 2002/2003 klasa IV a mgr Ludmiła Stępniowska
    1. Augustyniak Monika
    2. Chamot Marta
    3. Dmyterczuk Inna
    4. Domagała Joanna
    5. Durawa Izabela
    6. Fedorowicz Dorota
    7. Fedorowicz Krzysztof
    8. Górski Grzegorz
    9. Grzegorczyk Joanna
    10. Jaszczur Magdalena
    11. Klepuszewski Paweł
    12. Kmieć Paweł
    13. Komant Patrycja
    14. Kondracka Monika
    15. Kremska Justyna
    16. Kurpiel Paweł
    17. Lendor Andrzej
    18. Miela Tomasz
    19. Paczkowski Łukasz
    20. Rewucki Paweł
    21. Syc Weronika
    22. Sznurowski Tomasz
  12. 2002/2003 klasa IV b mgr Anna Motorniuk
    1. Barcikowska Karolina
    2. Bator Andrzej
    3. Bednarz Tomasz
    4. Białk Katarzyna
    5. Dębek Kamila
    6. Filończyk Magdalena
    7. Frydz Magdalena
    8. Guzowski Krystian
    9. Kidun Katarzyna
    10. Korczak Agata
    11. Książak Joanna
    12. Kuriata Joanna
    13. Kurjata Marta
    14. Lancman Jolanta
    15. Marcinkiewicz Łukasz
    16. Mielczarek Paweł
    17. Pietrus Piotr
    18. Pietrus Renata
    19. Popek Karolina
    20. Radecki Krzysztof
    21. Sączawa Małgorzata
    22. Sienkowska Katarzyna
    23. Trusz Wioleta
    24. Wrzesiński Łukasz
    25. Zarzycki Krzysztof
  13. 2003/2004 klasa IV a mgr inż. Teresa Ryba
    1. Bartosz Katarzyna
    2. Białobrzeski Marcin
    3. Biskup Anna
    4. Bober Robert
    5. Bodniak Maciej
    6. Cały Cezary
    7. Dolińska Sabina
    8. Duda Tomasz
    9. Gątkowski Piotr
    10. Hyszczyn Karolina
    11. Korczak Anita
    12. Lachtera Anna
    13. Liberska Olimpia
    14. Machura Dajana
    15. Maciejewski Paweł
    16. Małolepszy Mirosław
    17. Mugaj Daria
    18. Opaliński Jacek
    19. Pawłowski Wiktor
    20. Sarnowski Piotr
    21. Sieniarska Magdalena
    22. Sienkowska Kamila
    23. Stroka Marcin
    24. Szymaniec Aldona
    25. Trzeciak Kamil
    26. Wilczyńska Milena
    27. Winter Weronika
  14. 2003/2004 klasa IV b dr Halina Ciszewska
    1. Balińska Joanna
    2. Białoń Adam
    3. Chamot Anna
    4. Godek Ewa
    5. Kowalska Bogna
    6. Kromraj Agnieszka
    7. Kukla Jolanta
    8. Ośmiałowski Andrzej
    9. Patalas Joanna
    10. Pawuk Anna
    11. Piec Paweł
    12. Pieluszyńska Jolanta
    13. Sondermajer Marzena
    14. Stroka Łukasz
    15. Stroka Małgorzata
    16. Szmyd Elżbieta
    17. Sznajder Artur
    18. Świstak Paweł
    19. Waśniewska Joanna
    20. Wiszniewska Anna
    21. Wróblewski Horacy
  15. 2003/2004 klasa IV c mgr inż. Wiesław Zwolak
    1. Andrzejczuk Izabela
    2. Czyrnek Malwina
    3. Dębska Ida
    4. Domagała Karolina
    5. Dudkowiak Mariola
    6. Gregorczyk Dawid
    7. Hrycak Kamila
    8. Kowalczyk Kamila
    9. Jabłońska Aneta
    10. Laudowicz Karolina
    11. Leżaj Kamila
    12. Litka Ewelina
    13. Miter Paweł
    14. Noga Karolina
    15. Piekarski Grzegorz
    16. Podgórska Monika
    17. Skrzypiec Adriana
    18. Słodkowski Marcin
    19. Swatek Wioleta
    20. Szywała Jacek
  16. 2004/2005 klasa III h mgr Jolanta Grocholska
    1. Białk Bartłomiej
    2. Biel Paweł
    3. Borecki Krzysztof
    4. Domżał Grzegorz
    5. Drab Katarzyna
    6. Fedorowicz Danuta
    7. Hrycak Agata
    8. Kacperski Kamil
    9. Katulska Agata
    10. Koman Elzbieta
    11. Łukasik Magdalena
    12. Masiowska Magdalena
    13. Maziak Mikołaj
    14. Mazur Barbara
    15. Miela Katarzyna
    16. Mika Witold
    17. Smółka Anna
    18. Szmyd Anna
    19. Sztandara Ewelina
    20. Ziobrowski Łukasz
  17. 2004/2005 klasa III t mgr Lucyna Przylibska
    1. Afanasjew Kamil
    2. Barabach Łukasz
    3. Błachowicz Paulina
    4. Droszcza Dorota
    5. Duda Lucyna
    6. Gałuszka Sylwia
    7. Kobryń Magdalena
    8. Kosior Beata
    9. Kucharska Joanna
    10. Michalak Agata
    11. Mielczarek Magdalena
    12. Podgórska Barbara
    13. Sznurowski Michał
    14. Walów Agnieszka
    15. Żuk Magdalena
  18. 2004/2005 klasa III z mgr inż. Teresa Kosztowniak
    1. Babicz Ewelina
    2. Bondzyło Dawid
    3. Fioński Adam
    4. Grzejdziak Paweł
    5. Huzarski Mateusz
    6. Jamiński Dawid
    7. Kaczmarek Sebastian
    8. Kamiński Krzysztof
    9. Król Krzysztof
    10. Krzyśków Agnieszka
    11. Kuriata Konrad
    12. Małek Justyna
    13. Michałczyk Marlena
    14. Pawłowski Piotr
    15. Perzyński Michał
    16. Pietryk Adriana
    17. Pocałuń Agnieszka
    18. Rak Mariola
    19. Ramut Paweł
    20. Ryba Przemysław
    21. Tworzydło Tomasz
    22. Winter Mateusz
    23. Zając Michał
  19. 2005/2006 klasa III th mgr Anna Gryzło
    1. Andrzejczuk Adriana
    2. Aniołczyk Aneta
    3. Banach Piotr
    4. Bodek Szczepan
    5. Ejsmond Joanna
    6. Gonczaruk Anna
    7. Gralczyk Katarzyna
    8. Gustowska Paulina
    9. Jaremko Paulina
    10. Michalak Artur
    11. Mielczarek Anna
    12. Ochej Halina
    13. Stasiak Joanna
    14. Szustka Magdalena
    15. Wolska Marta
    16. Cielecki Krzysztof
    17. Korczak Katarzyna
    18. Lech Zbigniew
    19. Nowak Jarosław
  20. 2005/2006 klasa III zh mgr inż. Wiesław Zwolak
    1. Bihun Szymon
    2. Bogusz Emil
    3. Bujacz Michał
    4. Drożdż Marcin
    5. Falkowski Wojciech
    6. Gierakowski Kamil
    7. Gładysz Mateusz
    8. Juszczak Julita
    9. Leśniak Arkadiusz
    10. Leśniak Kornelia
    11. Noga Kamil
    12. Palczak Kamila
    13. Pazgan Krzysztof
    14. Roznerski Łukasz
    15. Szkopek Marta
    16. Wasilewska Justyna
    17. Zięba Paweł
    18. Zimna Barbara
    19. Radzymiński Paweł
    20. Rodak Krzysztof
    21. Wierzbicka Marta
    22. Włodarski Mikołaj
    23. Wrona Aleksandra
  21. 2006/2007 klasa III h mgr Marzena Cempa-Lubieniecka
    1. Balińska Bożena
    2. Bara Sylwia
    3. Cały Adam
    4. Cieciora Barbara
    5. Fedyk Wioletta
    6. Furczyńska Luiza
    7. Golińska Magdalena
    8. Kałaniuk Przemysław
    9. Kanownik Kamila
    10. Kosińska Joanna
    11. Krasińska Aleksandra
    12. Lipczyńska Patrycja
    13. Łaryn Katarzyna
    14. Orfin Maria
    15. Rybka Monika
    16. Stasiak Patrycja
    17. Stroka Patrycja
    18. Szmyd Aleksandra
    19. Sznurowski Mateusz
    20. Wiśniewska Monika
    21. Wysocka Sandra
  22. 2006/2007 klasa III t mgr Małgorzata Sobolewska-Grzywna
    1. Doliński Artur
    2. Gajderowicz Karolina
    3. Grzebieniowska Magdalena
    4. Hrycak Anna
    5. Jacheć Izabela
    6. Janczak Anna
    7. Kandut Agnieszka
    8. Orłowska Patrycja
    9. Pawlak Edyta
    10. Paździor Janina
    11. Pietrus Sylwia
    12. Siewiera Celina
    13. Sobczak Magdalena
    14. Szewczyk Monika
    15. Urzędowska Agnieszka
    16. Wiszniewska Joanna
    17. Wiśniewski Łukasz
  23. 2006/2007 klasa III z mgr inż. Teresa Ryba
    1. Afanasjew Łukasz
    2. Babicz Grzegorz
    3. Barcikowski Mateusz
    4. Ciszewski Dawid
    5. Kaczyński Kamil
    6. Bojda Łukasz
    7. Piec Laura
    8. Pluta Arkadiusz
    9. Podkowicz Michał
    10. Stachowski Konrad
    11. Stodolna Alicja
    12. Woźniak Dawid
    13. Zaleski Tomasz
    14. Związkiewicz Rafał
  24. 2007/2008 klasa III h mgr Ewa Jaworska
    1. Czerwiński Mateusz
    2. Drab Aleksandra
    3. Dyś Joanna
    4. Figiel Sergiusz
    5. Gabryś Marta
    6. Huminiak Barbara
    7. Hummel Piotr
    8. Kołodziejczak Wiktor
    9. Kuriata Justyna
    10. Magnucka Bożena
    11. Pierzyna Monika
    12. Dycewicz Katarzyna
    13. Zdunek Aneta
  25. 2007/2008 klasa III t mgr Jolanta Grocholska
    1. Bartkowska Ewa
    2. Bogusz Ewelina
    3. Borecka Olga
    4. Fedyk Anna
    5. Gałuszka Emilia
    6. Gilecka Sandra
    7. Gralczyk Magdalena
    8. Jabłońska Natalia
    9. Krasoń Aleksandra
    10. Krasoń Michał
    11. Mazur Paulina
    12. Michalec Anna
    13. Namysło Joanna
    14. Paulewicz Justyna
    15. Pinkowska Joanna
    16. Rudak Adrian
    17. Tutak Kamil
  26. 2007/2008 klasa III z mgr Jolanta Grocholska/
    mgr Ewa Jaworska
    1. Bagiński Marcin
    2. Batorowicz Piotr
    3. Bernacka Ilona
    4. Jemioła Marcin
    5. Kaczmarek Norbert
    6. Łukasik Krzysztof
    7. Mankiewicz Paweł
    8. Mielczarek Michał
    9. Nowak Arnold
    10. Rusin Tomasz
    11. Sączawa Marcin
    12. Trojan Grzegorz
    13. Turowski Paweł
    14. Walów Tomasz
    15. Wolski Tomasz
    16. Zaleski Artur
    17. Bara Norbert
  27. 2008/2009 klasa III h mgr inż. Teresa Kosztowniak
    1. Borys Paula
    2. Dębski Mateusz
    3. Durawa Rafał
    4. Hyszczyn Paulina
    5. Kazimierska Patrycja
    6. Kozyrski Mariusz
    7. Miela Alina
    8. Murawska Emilia
    9. Obliński Łukasz
    10. Prorok Edyta
    11. Stachów Kinga
    12. Wawrzyniak Paulina
    13. Wolski Jakub
  28. 2008/2009 klasa III tz mgr Małgorzata Sobolewska-Grzywna
    1. Ceglarek Joanna
    2. Jabłońska Magdalena
    3. Kiedos Sylwia
    4. Korczak Ewelina
    5. Łach Monika
    6. Barabasz Dawid
    7. Droszczak Grzegorz
    8. Kaczmarek Artur
    9. Krajewski Michał
    10. Krężak Marta
    11. Król Justyna
    12. Rakowski Marek
    13. Turowski Paweł
    14. Sienkowska Karolina
    15. Szymanek Wojciech
    16. Zmyślony Tomasz
    17. Zaleski Artur
  29. 2009/2010 klasa III eh mgr Marzena Cempa-Lubieniecka
    1. Roksana Chuda
    2. Żaneta Darul
    3. Marta Lach
    4. Żaneta Michalska
    5. Sylwester Mrozowski
    6. Tomasz Reda
    7. Mariola Szafrańska
    8. Malwina Szcześniak
    9. Karolina Szymanek
    10. Maciej Bagiński
    11. Monika Chorzępa
    12. Karolina Duda
    13. Monika Grzegorczyk
    14. Patrycja Król
    15. Anita Kruczykowska
    16. Kordula Kuczak
    17. Joanna Plinta
    18. Karolina Rogalska
    19. Klaudia Sieniarska
    20. Patryk Sochacki
    21. Anita Zięcina
    22. Alicja Zybura
  30. 2009/2010 klasa III tz mgr inż. Teresa Ryba
    1. Piotr Baraniecki
    2. Halina Budźko
    3. Marek Gandziarowski
    4. Sylwia Kucharska
    5. Paulina Kuriata
    6. Radosław Siewiera
    7. Kamil Lechniuk
    8. Agnieszka Nowik
    9. Igor Pierzga
    10. Maciej Sikorski
    11. Marcin Szychowiak
    12. Przemysław Tupik
    13. Łukasz Turowski
    14. Marek Związkiewicz